Me streçe dhe pa make-up, Ivanka Trump del për vrap rrugëve të Uashington (FOTO LAJM)

Ivanka Trump dhe bashkëshorti i saj Jared Kushner sfiduan temperaturat e ulëta dhe shijuan një vrap në natyrë.

Të rrethuar nga truprojat, e bija e presidentit amerikan, Donald Trump dhe Kushner vrapuan përreth 70 minuta në Uashington D.C.

38-vjeçarja u shfaq pa make-up dhe me një palë streçe, teksa qeshte dhe bisedonte e lumtur me të shoqin.

Shtuar më 18/11/2019, ora 14:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori