Messi dhuron "show", shikoni si driblon kundërshtarin (VIDEO
Lionel Messi prodhoi një driblim fantastik në ndeshjen e Barcelonës ndaj Getafes.


Messi gjunjëzoi duke e dribluar kundërshtarin Mauro Arambarri në një driblim që nisi nga gjysma e fushës.

Ky driblim i yllit argjentinas është bërë hit në rrjetet sociale.

Tifozë të shumtë kanë bërë postime duke lavdëruar driblimin e Messit dhe duke thënë se ai po i kthehet formës së vjetër.
Shtuar më 15/02/2020, ora 19:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori