Messi ishte heroi i Dembeles kundër Chelseat, shikoni si e motivon francezin (VIDEO)
Pëlqej
Dembele shikohet si e ardhmja e Barcelonës ndërkohë Messi i ka treguar francezit se si të nisë hapat për tu bërë ai që tifozët presin.

Kamerat gjatë ndeshjes me Chelsean në Camp Nou gjithë kohës kanë kapur Messin duke e udhëzuar në fushë Dembelen për ta ndihmuar për të bërë paraqitje sa më të mirë, diçka që 20 vjeçari e arriti me vetë asistin e Messit duke e kthyer në gol.

Për të parë sjelljen heroike të pleshtit iu ftojmë të ndiqni videon që e tregon më së miri në festimin e golit dhe në momentin e zëvendësimit të Dembeles. /albeu.com/
Shtuar më 17/03/2018, ora 13:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori