Milan-Man Utd tentojnë shkëmbimin e dy lojtarëve
Skuadra e Milanit dhe Manchester United janë shumë nivelit të dikurshëm. Të dyja skuadrat kanë problem të shumta në çdo repart. Për të forcuar sado pak skuadrën, të dyja ekipet janë duke planifikuar një shkëmbim mes tyre.

Te italianët mund të përfundojë Eric Bailly ku mund të futet në marrëvesje Donnarumma ose Kessie, dy lojtar që pëlqehen shumë nga Mourinho. /albeu.com/
Shtuar më 06/11/2018, ora 14:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori