Milan me mungesa të mëdha ndaj Juves
Skuadra e Milanit barazoi mbrëmjen e kaluar ndaj skuadrës së Betisit duke komplikuar shumë kalimin në turin tjetër. Në ndeshjen e mbrëmshme kjo rezultoi me një kosto të lartë për Milanin që morri lajmë të keqe nga infiermeria.

Calhanoglu me shumë mundësi do të mungojë ndaj Juventusit ashtu si Caldara dhe Biglia, por në dyshim janë edhe Bonaventura, Higuain dhe Kessie. /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2018, ora 09:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori