Milani mposht Shkëndijën në ndeshjen e parë (VIDEO)
Pëlqej
Milani ka bërë një hap të madh drejt fazës së grupeve të Europa League, pas fitores në ndeshjen e parë ndaj Shkëndijës me rezultat 6:0.

Milan e nisi shumë mirë takimin, duke shënuar që në minutën e 13’ me anë të Andre Silva, ndërsa deri në fund të pjesës së parë shënuan edhe dy herë të tjera me Montolivon në minutën e 25’ dhe Silvas 28’.

Vendësit vazhduan me paraqitje të mirë edhe në ndeshjen e dytë, ku shënuan po ashtu tre gola me anë të Borini, Antonelli dhe Montolivo.

Ndeshja e kthimt do të zhvillohet pas një jave në stadiumin e Shkëndijës. /albeu.com/
Shtuar më 17/08/2017, ora 22:37

tetova
e Enjte 17 Gusht 2017, Ora 23:03
Turp i madh per Qatip Osmanin dhe kreun e Shkendijes qe e mban ne loje dhe ekip ate femije TOTRE…aspak s’ka lidhje me futbollin…
Qatipi i nxorri prej loje lojtaret qe me se tepermi i perpoqen…
Le ta shikoje Stafi incizimin dhe cdo gje shifet aty…
s”po kuptoj pse dhe kush e avancon ate djalosh-Turk dhe pse perkrahet!!!!!!?
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori