Milanit i rikthehet një yll për ndeshjen me Juventusin
Skuadra e Milanit ka marrë një lajm të mirë nga infiermeria e klubit në prag të ndeshjes ndaj Juventusit që do të luhet këtë të dielë.

Për kuqezinjtë do të jetë i gatshëm sulmuesi Gonzalo Higuain i cili u dëmtua pak ditë më parë në ndeshjen ndaj Udinezes. Ai është stërvitur sot normalisht dhe pritet ta nisë ndeshjen nga minuta e parë. /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2018, ora 17:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori