Modelja 52-vjeçare "çmend" kalimtarët, fustani i tregon më shumë se duhet (FOTO LAJM)

Ajo shpesh ndan pasionin e saj për shëndetin dhe palestrën me gati 1 milion ndjekësit e saj në Instagram.

Dhe Nicole Murphy vuri në dukje punën e saj të vështirë ndërsa mbërriti për drekë në Soho House të Mërkurën pasdite.

Modelja 52-vjeçare mahniti me një fustan me lule që shfaqte dy të çara dramatike poshtë secilës këmbë duke nxjerrë në pah pjesët intime.
Shtuar më 30/10/2020, ora 13:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori