Moderatoret sportive më seksi në Itali dhe Shqipëri, sa shumë ngjashmëri (FOTO)

Të apasonuarit pas futbollit me siguri që në vitet e fundit kanë vënë re tendencën e mediave të njohura për t'ua besuar emisionet sportive vajzave bukuroshe.

Ky fenomen është përhapur shumë në Itali, por në dy vitet e fundit në Shqipëri është kthyer në një fenomen të zakonshëm.

Portali "Albeu" ju sjell disa prej tyre që kanë ngjashmëri në emisionet që prezantojnë./albeu.com/
Shtuar më 06/03/2017, ora 14:33
Toni
e Hënë 6 Mars 2017, Ora 16:10
Po normal ai pronari nuk don te kqija se nuk e ben punen e mir te dhoma private e shefit
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori