Momente romatike, ja si e kalon vetëizolimin Douglas Costa dhe e dashura e tij (FOTO LAJM)

Fotografitë e diskutueshme të yllit të Juventusit Douglas Costa dhe të dashurës Nathalia Felix kanë tërhequr zhurmën e tifozëve, veçanërisht një nga një udhëtim me biçikletë kuadrati natën vonë, kur braziliani supozohet të jetë në karantinë duke pasur parasysh shpërthimin e koronavirusit, shkruan Albeu.com.

Braziliani u largua drejt Brazilit pak ditë më parë por me sa duke tai vijon të dalë lirshmën në vendëlindjen e tij.

Për më shumë shfletoni galerinë, /albeu.com/
Shtuar më 01/04/2020, ora 20:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori