Mjaftuan 5 sekonda, kështu u shemb pallati në Durrës (VIDEO)
Ashtu sikundër lerësuan dhe ekspertët, shembja e pallatit 6 katëshDurrës u bë ekspertët me lëndë plasësse (tritol).

Në zonën ku ndodhet pallati, shkuan forcat xhenio ku kanë bërë dhe rrethimin e zonës.

Në këto pamje, shihet se si shuhet brenda pak sekondave godina kaëshe.

Si ky pallat, ashtu dhe shumë të tjerë janë shpallur të pbanueshëm dhe po vazhdojnë të shemben.

Kujtojmë se tërmeti i 26 nëntorit, u mori jetën 51 personave dke plagosur qindra të tjerë.Shtuar më 03/12/2019, ora 15:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori