Mourinho në shok, Stoke eleminon Chelsean (VIDEO)
Një ndeshje për tu mos harruar ka qenë ajo e zhvilluar mes Chelseas dhe Stoke City.

Stoke ka qenë duke fituar që në 90-të minutat e rregullta, por se blutë e Londrës barazuan në minutat shtesë.

Në dy pjesët me 15 minuta nuk u shënua asnjë gol.

Në këtë mënyrë, ekipet i janë drejtuar pikës së penalltive.

Nga penalltitë, më e saktë rezultoi Stoke që shënoi 6 gola, ndërsa Chelsea 5.

Mourinho ndodhet shumë pranë shkarkimit si trajner pas këtij eleminimi nga Kupa të Chelsea-s. /Albeu.com/
Shtuar më 27/10/2015, ora 23:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori