Mustafi fajtori kryesor i humbjes së Arsenalit (VIDEO)
Arsenali ka pësuar humbje me rezultat minimal 1-0 kundër Leicester Cityt, derisa goli i vetëm u realizua nga Jamie Vardy.

Pas ndeshjes, nëpër rrjetet sociale po qarkullon një video ku shihet momenti ku braziliani Gabriel i sygjeroi Shkodran Mustafittërhiqej në hapësirën ku po shkonte sulmuesi i Leicesterit, por Mustafi nuk e mori parasysh këshillën e tij dhe si pasojë, Vardy mbeti krejtësisht i lirë dhe realizoi golin e fitores për skuadrën e tij.

Shtuar më 26/10/2020, ora 16:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori