Mustafi gjen golin e parë në fitoren shokuese të Arsenalit, Xhaka skuqet (VIDEO)
Arsenali dhuron një ndeshje që i ka bërë të gjithë me zemër sot pasdite. "Topçinjtë" fituan në frymën e fundit ndaj Burnley-it me rezultatin 2-1. Në këtë ndeshje protagonistë ishin dhe dy shqiptarët Mustafi dhe Xhaka.

I pari shënoi golin e parë në Premier League në minutën e 59-të, ndërkohë që i dytë la ekipin me një lojtar më pak që nga minuta e 65-të. Burnley barazoi në kohën shtesë me penallti në minutën e 3-të shtesë, ndërkohë që Sabchez shënoi po nga pika e bardhë në minutën e 8-të shtesë./albeu.com/

Shtuar më 22/01/2017, ora 17:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori