Nainggolan sfidon Cristiano Ronaldon (VIDEO)
Nainggolan ka sfiduar Cristiano Ronaldon duke vrapuar gjatë natës për të rifituar formën optimale pas pezullimit që i bëri klubi i Interit, shkruan Albeu.com.

Ai është kthyer në Cagliari për festat me miqtë e vjetër, por edhe stërvitje për të qenë gati për Interin

Festat në Sardenjë për Radja Nainggolan po shkojnë shumë mirë teksai ai ndodhet me pushime me gruan e tij Claudia dhe vajzat e tij në Cagliari.

Nainggolan kërkon të arrijë formën optimale deri të marten në datën 8 teksa do fillojë më pas të stërvitet në qëndrën stërvitore të interit Appiano. /albeu.com/
Shtuar më 06/01/2019, ora 10:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori