Napoli-Juventus nis me polemika, Insigne imiton gjestin e Simeones (VIDEO)
Kapiteni i Napolit Lorenzo Insigne ka ndezur supersfidën e fundjavës në Serina A mes Napolit dhe Juventusit, shkruan Albeu.com.

Me anë të një videopublikuar në nga faqja zyrtare e Napolit, Insigne imiton gjestin e Simeones në stërvitje.

Kjo video nuk ka shkuar pa u vënë re gjatë stërvitjes së djeshme në Castel Volturno.

Me anë të një videopublikuar nga faqja zyrtare e Napolit, Insigne gjatë stërvitjes me shaka i ka treguar treguar Marco Ruit atrobutet duke imituar të njëjtin gjest që trajneri i Atletico Madrid, Diego Simeone bëri gjatë ndeshjes në Ligën e Kampioneve kundër Juventusit. /albeu.com/


Shtuar më 01/03/2019, ora 15:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori