Napoli magjik, Mertens dhe Lloriente fundosin kampionët e Europës (VIDEO)Napoli ka dhuruar spektakël në San Paolo teksa ka mposhtur 2-0 kampionët e Europës, Liverpoolin, shkruan Albeu.com.

Të kaltrit ishin superiore ndaj anglezeve, në cdo aspekt por në pjesën e parë e mbyllën në barazim.

Në të dytën duhet të vinte minuta e 81 që Skuadra e Anchelottit të zhbllokonte rezultatin me Mertens me anë të një 11-metershi.
Ndërkohë që golin e dytë e shënoi në minutat shtesë Llorientë i cili u ble këtë verë nga Totttenhami duke debutuar me gol në Champons. /albeu.com/


Shtuar më 17/09/2019, ora 22:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori