Napoli shkatërron Legian (VIDEO)
Napoli ka dalë lidere e grupit të saj pas 6 ndeshjesh të luajtura, që të gjashtë të fituara.

Ekipi napolitan ka fituar thellë 5:2 përballë ekipit të Legias në përballjen e fundit në fazën e grupeve.

Golat për Napolin u shënuan nga Cholobah, Insigne, Callejon, Mertens (2 gola).

Ndërkaq, për Legian shenuan Vranjes dhe Prijovic.

Në këtë grup, Napoli përfundoi si lidere me 18 pikë, ndjekur nga Midtlylland, Clkub Brugge dhe në fund Legia. /Albeu.com/
Shtuar më 10/12/2015, ora 20:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori