NATIONS LEAGUE/ Dita e Shqipërisë dhe e Kosovës, këto janë të gjitha ndeshjet e ditës së sotme (FOTO LAJM)

Sot do të zhvillohen ndeshjet e Raundit të pestë të Ligës së Kombeve, në ligat e tyre përkatëse.

Tifozët shqiptarë, sot mund të ndjekin kombëtaret e tyre, Shqipërinë që ndodhet në Ligën C’, ku sot takohet me Kazakistanin me fillim nga ora 18:00.

Me të përfunduar ky takim, ndeshjen e radhës në Ligën C’ do ta luajnë "Dardanët", ku e mendojnë fitore ndaj Sllovenisë. Kjo sfidë fillon nga ora 20:45.
Shtuar më 15/11/2020, ora 09:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori