Ndërpritet ndeshja Skënderbeu-Partizani, tifozët e dy ekipeve sherr në fushë
Në Korçë po luhet ndeshja e parë e kampionatit të 80-t të Superligës mes Skënderbeut dhe Partizanit.

Tifozët e Partizanit kanë goditur ambulancën dhe zjarrfikësen ndërsa kanë zbritur në fushën e lojës duke kapërcyer kangjellat.

Tifozët e Skënderbeut kanë kapërcyer rrethimin dhe vërshojnë drejt tribunës së të kuqve duke nisur një incident masiv.
Shtuar më 17/08/2018, ora 21:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori