Ndeshje tenistike në kategorinë e dytë, plot 15 gola të shënuar
kevitan
Ndeshja e kategorisë së dytë mes Kevitanit dhe Sopotit u mbyll në shifrat 1-14. Pjesa e parë u mbyll me shifrat 4-0 në favor të Sopotit ndërkohë që në pjesën e dytë Sopoti shënoi edhe 10 gola të tjerë.

Vlen për tu theksuar se Kevitani edhe pse luajti në shtëpi shënoi vetëm një gol në pjesën e dytë.
Shtuar më 04/11/2018, ora 17:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori