“Ne jemi k*r”, ministrja e Ramës bëhet virale pas gafës në Kuvend (VIDEO)
Në epokën e internetit, lapsuset dhe gafat bien gjithnjë e më shumë në sy.

Kështu ka ndodhur edhe këtë herë me ministren e Drejtësisë, Etilda Gjonaj e cila duke folur në emër të mazhorancës për projektligjin për ish të përndjekurit politikë, padashur ka ndarë në rrokje fjalën "karshi".

Kaq ka mjaftuar që videoja të qarkullojë masivisht në rrjete sociale dhe të bëhet virale. /albeu.com/

Shtuar më 13/09/2018, ora 20:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori