Në kohën e gjimnazit, si dukej Eva Murati para famës (FOTO LAJM)

Moderatorja e njohur Eva Murati është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon vazhdimisht foto të ndryshme, të cilat i ndan me ndjekësit e saj.

Eva ka hapur arkivat e gjimnazit dhe ka postuar pak kohe me pare në Instastoryn e saj disa foto që i përkasin asaj periudhe. Nga fotot është e kuptueshme që moderatorja nuk ka ndryshuar shumë që nga atëherë, vazhdon të mbetet po ajo vajza natyrale dhe e ëmbël.

“Tani këto foto kujtohen me shumë nostalgji kur shpërndahen në grupe”, ka shkruar Eva krahas fotove, duke treguar se ndjen nostalgji për kohën kur ishte thjesht një gjimnaziste.
Shtuar më 24/08/2020, ora 11:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori