9 lojtarë që kanë luajtur me Ronaldon dhe Messin tregojnë cili është më i miri
Nëntë lojtarë që kanë luajtur përkrah Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos kanë dhënë mendimet e tyre se cili është lojtar më i mirë.


Disa lojtarë që kanë luajtur përkrah të dyve teksa kanë dhënë mendimet e tyre.

Këto janë mendimet e tyre:

Angel Di Maria - Ka luajtur me Messi për Argjentinën, Ronaldon për Real Madrid


Verdikti - Lionel Messi

Carlos Tevez - Ka luajtur me Messi për Argjentinën, Ronaldon për Manchester Unitedin

Verdikti - Lionel Messi

Nelson Semedo - Plays with Messi për Barcelonën, Ronaldon për Portugalinë

Verdikti – Të dy

Andre Gomes - Ka luajtur me Messi për Barcelonën, luan me Ronaldon për Portugalinë

Verdikti – Të dy

Gerard Pique – Luan me Messin për Barcelonën, ka luajtur me Ronaldon për Manchester Unitedin

VerdiktiMessi

Ezequiel Garay - Ka luajtur me Messi për Argjentinën, Ronaldo për Real Madridin

VerdiktiMessi

Henrik Larsson - Ka luajtur me Messi për Barcelona, Ronaldo për Manchester Unitedin

VerdiktiMessi

Gabriel Heinze - Ka luajtur me Messi për Argjentinën, Ronaldon për Manchester Unitedin

Verdikti – Të dy

Fernando Gago - Ka luajtur me Messin për Argjentinën, Ronaldon për Real Madridin

Verdikti - Messi

Shtuar më 31/03/2020, ora 16:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori