Shokohet United (VIDEO)
Newcastle ka arritur të surprizojë, pasi ka barazuar me rezultatin 3:3 me United.

Golin e fundit Newcastlke e shënoi në minutat shtesë, duke rrëmbyer kështu edhe 1 pikë.

Golat për United u shënuan nga ana e Rooney, Lingard dhe sërish Rooney.

Ndërsa për Newcastle shënuan Wijnaldum, Mitrovic dhe Dummet.

United pas barazimit po i largohet gjithnjë e më tepër ekipeve në krye të ligës.

United në 21 ndeshje ka 34 pikë dhe renditet i i gjashti, 8 pikë më pak se Arsenal i vendit të parë.

Madje dhe me një ndeshje më tepër të zhvilluar. /Albeu.com/

Shtuar më 12/01/2016, ora 22:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori