Nga diamantet te çorapet 150 euro, shpenzimet e çmendura të CR7 dhe Georginës (VIDEO)
CR7 shquhet për jetën e tij lukszoze. Portugezi ditët e fundit është bërë meme në në rrjetet sociale teksa vetëm çorapet e tij kushtojnë plot 150 euro.

Por çorapet e tij nuk janë asgjë në krahësim me makinat e jahtet orat prej diamanti etj.

Për më shumë shikoni videon e e përgatitur nga La Gazzeta dello Sport për të parë çmimet. /albeu.com/
Shtuar më 17/09/2020, ora 19:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori