Nga Ronaldo te Beckham, futbollistët festojnë dhe urojnë Krishtlindjet (FOTO LAJM)

Është festa e Krishtlindjes, dhe pushimet dimërore kanë ardhur për disa kampionate, me tifozët e futbollit në botë që po përjetojnë kohën më magjike të vitit.

Cristiano Ronaldo, David Beckham, Patrice Evra dhe Gabriel Jesus janë ndër yjet e këtij sporti, që kanë shpërndarë fotot e tyre festive të Krishtlindjes në rrjetet sociale. Më poshtë mund të njiheni me disa prej urimeve të tyre, bashkë me fotot përkatëse. /albeu.com/


Shtuar më 25/12/2018, ora 10:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori