Krimet e Rënda lënë në burg pa afat Klement Balilin
Nis kampionati i 80-të, kjo është supersfida që na pret sonte
Pëlqej
Ditën e sotme nis kompionati i 80-të kombëtar i futbollit, ku priten të rikthehen emocionet e magjisë së futbollit në vend.

Ndeshja e parë për të hapur këtë kampionat është ajo mes Skënderbeut dhe Partizanit që luhet në orën 19:45 në stadiumin e Korçës.

Skënderbeu para pak ditëve fitojë edhe Superkupën e Shqipërisë dhe vjen e ngarkuar me trofe por përballë ka “demat e kuq”, të cilët në këtë sezon do të synojnë titullin e munguar prej vitit 1993. /albeu.com/
Shtuar më 17/08/2018, ora 10:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori