Një javë më parë Mbappe i dedikoi golin, sot ndërroi jetë djaloshi i sëmurë
Kylian Mbappe javën e kaluar ia kishte dedikuar golin një djaloshi që ishte i sëmurë nga kanceri.

Superylli francez kishte zhveshur fanelën duke zbuluar një mbishkrim në mbështetje të Lucas, djaloshit që po vuante nga sëmundja e rëndë.

Ky ishte dedikimi i fundit që Mbappe mund të ia kishte bërë atij ngase Lucas sot ka ndërruar jetë.

I mërzitur dhe dëshpëruar me këtë është Mbappe i cili ka bërë një dedikim prekës për Lucasin e vogël që sot ka ndërruar jetë.
Shtuar më 22/10/2020, ora 14:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori