Një yll i sapoardhur po largohet nga United
Manchester United ishte mbreti i kësaj merkatoje duke shpenzuar më shumë se 200 milion euro. Djajtë kanë afruar në ekip Di Marian, Falcaon, Blind, Rojo, Ander Herrera dhe Luke Shaë.

Janarin e kaluar ata transferuan Huan Matan nga Chelsea per 37.1 milion paund, dhe me shumë mundësi spanjolli do të rikthehet au ku u be i famshëm, tek Valencia.

Klubi spanjoll është i gatshëm të ofrojë 30 milion euro për Matan. /albeu.com/


Shtuar më 29/09/2014, ora 11:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori