Nuk e beson dot, reagimi i Ronaldos pasi mori kartonin e kuq (VIDEO)
Cristiano Ronaldo u ndëshkua me karton të kuq në ndeshjen kundër Valencias në "Mestalla".

Por kur arbitri e ndëshkoi ai nuk u përmbajt dot, dhe me reagimetbëri sillej sikur ishte i pafajshëm.

Ku po largohej nga fusha ai shpërtheu në lot, pasi në ndeshjen e ardhshme nuk do të luaj ndaj Manchester United.
Shtuar më 19/09/2018, ora 22:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori