Nuk është Messi, por futbollistët e Irakut nxitojnë të bëjnë foto duke kujtuar se është ai (VIDEO)
Ky është padyshim sozia më e mrekullueshme që mund të kemi parë ndonjëherë.

Gazetari iranian kudo që shkon dhe kudo që shkel shikohet me vëmendjen e të gjithëve duke kujtuar se ai është Messi. Nuk e kupton asnjëri saqë edhe futbollistët e Irakut i janë afruar për ti kërkuar të bëjnë foto.

Fundja kur s'të kutpon një futbollist, kush do të të kuptojë? /albeu.com/
Shtuar më 17/04/2018, ora 18:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori