Nuk ka fitues, Gjermania dhe Franca ndahen në barazim (VIDEO)
Gjermania dhe Franca kanë barazuar pa gola sonte në stadiumin "Allianz Arena", ndeshje e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Një ndeshje me shumë emocione dhe plot momente drithëruese.

Të dyja skuadrat luajtën një ndeshje shumë të bukur, duke e bërë lojën më interesante.

Gjermaniapjesën e parë ishte më e zbehtë, pasi Franca po e sulmonte shumë shpesh. Ndërsa në pjesën e dytë Gjermania kishte një tjetër fytyrë, ku tentovi disa herë portën e Areolas.

Kështu me këtë barazim Gjermani dhe Franca ndajnë nga 1 pik. /albeu.com/
Shtuar më 06/09/2018, ora 22:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori