Nuk ndalet marshi i PSG (VIDEO)
Paris Saint-Germain nuk ndalet së fituari ndeshje në Ligue 1.

Ekipi i kryeqytetit francez ka fituar me rezultatin 1-2 përballë Lloriente, në fushë kundërshtare.

PSG kaloi dy herë në epërsi që në pjesën e parë të takimit.

Për parizienët shënuan Ongenda dhe Matuidi.

Ndërkaq, Loriente shënoi golin e vetëm në minutën e 82-të me anë të Moukandjo.

Me këtë fitore, PSG vijon ta mbajë të blinduar vendin e parë në "Ligue 1". /Albeu.com/
Shtuar më 21/11/2015, ora 18:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori