Nuk ndalet Ronaldo, dopietë për 2 minuta, dërgon Portugalinë në finale (VIDEO)


Teksa ndeshja po shkonte drejt fundit dhe po beheshin gati për të kaluar në shtesë, CR7 mendoi ndryshe ylli i Portugalisë dërgoi topin në rrjetë në minutën e 88’ për të kaluar përsëri Portugalinë në avantazh dhe vetëm 2 minuta më pas shënon dhe golin e tretë për ekipin por edhe personal duke vulosur rezultatin.

Tashmë pret skuadrën që do të kualifikohet nga super sfida , Angli-Holandë. /albeu.com/
Shtuar më 05/06/2019, ora 22:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori