E FUNDIT/ Emërohet drejtori i ri i policisë të Tiranës (FOTO LAJM)
Nuk përmbahet Mourinho, "shpërthen" ndaj analistëve
Jose Mourinho vijon të jetë një temë e nxehtë diskutimi në Angli.

Faqet e para të gazetave po e kthejnë në një monotoni te pasurit e Mourinhos në faqet e para të tyre.

Por trajneri i Manchester United nuk ka duruar më gjatë, duke shpërthyer kundër analistëve dhe duke i ironizuar këta të fundit.

Pres që të dielën të jem shumë i kritikuar, pasi nuk do ta aktivizoj Rashford titullar. Lojtarët kanë probleme për shkak të gënjeshtarëve kronikë. Prej disa prej tyre pres që të zgjohen të dielën dhe mendja tu shkojë vetëm të Mourinho. Këta që flasin kanë rroga të dyfishta, ata punojnë edhe për klubet , duke i çuar gjërat në drejtimin që duan. Ndjej keqardhje për ta, por po iu them se ka gjëra më interesante se Murinho”, u shpreh i revoltuar trajneri portugez.

Kujtojmë se kjo dalje përpara mediave zgjati vetëm 4 minuta. /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2018, ora 15:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori