Orë të nxehta për Guarin, tani e do Reali
Pëlqej
Freddy Guarin
Fredy Guarin është kthyer një një odjektiv të disa skuadrave ku e fundit është Real Madrid.

Ancelotti ka dhënë miratimin për transferimin e tij në Bernabeu.

Madrilenët ofrojnë 3 milion euro, për ta huazuar.

Ndërkohë Valencia ka hequr dorë nga transferimi i Guarin.

“Valencia nuk është e gatshme të paguajë klauzolën blerëse dhe kjo ka bërë që negociatat të dështojnë”, përfundoi agjenti i futbollistit. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 21:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori