Pamjet e një qeni që godet topin me kokë bëhen virale (VIDEO)
Videoja e një qeni po bën gjiron e botës nëpër rrjet, ai shihet duke goditur topa me kokë dhe duke i dërguar ata ku pronari urdhëron.

Bëhet virale videoja e një qeni që godet topin me kokë dhe duke e dërguar atë nëpër pjesë të ndryshme të shtëpisë.
Shtuar më 13/01/2021, ora 21:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori