PAOK-u i Kaçes, ndal Interin
Pëlqej
PAOK-u dhe Interi janë ndarë në barazim 0-0 në miqësoren e luajtur në Selanik.

Ndeshja ishte shume e vakët, dhe rastet e shënimit ishin të pakta, më rrezikshëm u shfaqën grekët, ndërsa lojën e kontrolluan italianët.

Minuta kishte edhe për Ergys Kaçen i cili u aktivizua në minutën e 56.

Për Interin u aktivizuar për herë të parë me bluzën zikaltër Osvaldo. /albeu.com/
Shtuar më 14/08/2014, ora 21:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori