Pas dëmtimit, vjen lajmi i hidhur për Salah

BBC ka raportuar para pak çasteve se Salah mund të humbë Botërorin.

Sipas agjencisë britanik, Salah e ka nxjerr krahun dhe kjo është diagnoza e parë që e ka dhënë mjeku i Liverpoolit.

Kujtojmë që një ndërhyrje e Ramos në minutën e 25 i ka nxjerrë krahun egjiptianit i cili doli nga fusha e lojës me lot në sy.

Shtuar më 26/05/2018, ora 23:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori