Pas fitores me Turqinë, Ramadani dhe mjeku i ri festojnë duke kënduar (VIDEO)
Pëlqej
Pas fitores me rezultatin 2-3, në Antalia të Turqisë, futbollistët shqiptarë kanë filluar të festojnë e gëzojnë, në darkën menjëherë pas ndeshjes.

Siç e do tradita, të gjitha “prurjet” e reja në Kombëtare, ia marrin këngës.

Këtë herë ishte radha e Ylber Ramadanit, dhe mjekut të ri, Ardi Qosja.

Mesfushori këndoi këngën më të re të Klajdi Harunit dhe Bes Kallakut, “Skifterat”. /albeu.com/
Shtuar më 13/11/2017, ora 22:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori