Pasi masakroi Shqipërinë, gjyqtari Aytekin gafa pafund ndaj PSG-së (FOTO)

Minuta 11- penallti e paster per PSG-ne, Mascherano prek topin me dore ne zone. Pozicioni i dores nuk ishte natyral
Deniz Aytekin ishte gjyqtari i ndeshjes së mbrëmjes së djeshme mes Barcelonës dhe PSG-së një duel që u mbyll me kualifikimin historik të Barcelonës pas fitores 6-1.

Një kontribut të rëndësishëm ka dhënë dhe gjyqtari turko-gjerman, i cili ka bërë një sërë gafash ndaj skuadrës franceze.

Më lart portali "Albeu" ju sjell të gjithë rastet të shoqëruara dhe me fotot përkatëse për penalltitë e dhëna dhe të mohura./albeu.com/




Shtuar më 09/03/2017, ora 10:03
Tage: topi
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori