Penallti për Portugalinë, ja çfarë bën Cristiano Ronaldo (VIDEO)
Në stadiumin “Fisht Olympic” të Sochi-t po luhet ndeshja e vlefshme për Grupin B të Botërorit “Rusi 2018” mes Portugalisë dhe Spanjës.

Që në minutën e tretë Cristiano Ronaldo pengohet brenda zone dhe gjyqtari italian Rochi akordon penallti.

Nga pika e bardhë CR7 gjuan vetë, duke kaluar Portugalinë në avantazh.

Shtuar më 15/06/2018, ora 20:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori