Për të qeshur dhe qarë, plas gallata në rrjet pas protestës (FOTO LAJM)

19 persona janë plagosur nga protesta e sotme në Tiranë.

Përvec qytetarëve, ka të plagosur edhe nga policia dhe punonjës të mediave.

Nga këta 9 janë punonjës të forcave të rendit, 2 kanë përfaqësues të medias si edhe 8 të tjerë protestues.

Ministria e Shëndetësisë njoftoi se të lënduarve iu dha në kohë ndihma mjekësore dhe se ata gëzojnë një gjendje të mirë shëndetësore.

Por duke qenë se këtë vend nuk di të qeshësh apo të qash, në rrjet kanë shpërthyer memet. /albeu.com/
Shtuar më 16/02/2019, ora 18:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori