Perez ngelet me "gisht në goje", bomberi i Serisë A refuzon Realin
Pëlqej
Krzysztof Piatek nuk do të luajë me Real Madridit, lajmi vjen nga gazeta spanjolle "Don Balon".

Florentino Perez shpresonte shumë në transferimin e polakut në Santiago Bernabeu por gjerat kanë marë tjetër rrjedhë.

Megjithatë Piatek dëshiron te qëndrojë në Serinë A aty ku dhe ka shkëlqyer deri më tani ku ka shënuar 13 gola në vetëm 19 ndeshje si titullar.

Mediat Italiane bejën me dije se 23 vjecari ka arritur një marveshje me Milanin, por Genoa kërkon 60 milion euro. Por Milani tenton ta transferojë Piatek për shifrën e 45 milion eurove. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2019, ora 13:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori