Perla e Ronaldos ndalet nga... Nani (VIDEO)
Pëlqej
Një gjest spektakolar i Cristiano Ronaldos, për të qëndruar me gojë hapur pa fjalë. Portugezi në ndeshjen kundër Spanjës ka udhëhequr kombëtaren e tij për 45 minuta.

Në minutën e 36 Ronaldo niset nga treçereku i fushës, shmang Pique dhe Xabi Alonson bukur në zonë dhe nis një parabol të bukur e cila po shkonte drejt rrjetës me portierin të mundur.
Pikërisht në këtë moment, Nani i cili ishte në pozicion jashtë loje devijon topin duke e bërë golin të pavlefshëm dhe duke i mohuar Ronaldos një nga gëzimet e tija më të bukura për një prej golave më të bukur të vitit.
I pafund ka qënë zemërimi i Ronaldos me shokun e tij të skuadrës. (albeu.com)


Shikoni videon:

<param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/RSibXcefKMc?fs=1&hl=it_IT">param><param name="allowFullScreen" value="true">param><param name="allowscriptaccess" value="always">param>
Shtuar më 18/11/2010, ora 19:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori