E FUNDIT/ Kallëzohet në prokurori Erion Veliaj
Dëmtohet Mohamed Salah, përlotet pas zëvendësimit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Real Madrid dhe Liverpooli po luajnë finalen e madhe të UEFA Champions Leagues në Kiev.

Në një dyluftim mbrojtësi Sergio Ramos i ka dhënë një lëndim në shpatullën e majtë.

Pas pak minutash ai u zëvendësua, duke u parë me lot në sy. /albeu.com/
Shtuar më 26/05/2018, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori