Pjesët e para dërgojnë Milanin dhe Atalantën në Champions (FOTO LAJM)

Kanë përfunduar 45 minutat e parë në gjashtë ndeshjet e xhiros së fundit të Serie A, ku do të vendoset fati i dy skuadrave që do të garojnë në Ligën e Kampionëve së bashku me Juventusin dhe Napolin.

Pas pjesës së parë, Milani është në vendin e tretë me 68 pikë, derisa në vendin e katërt është Atalanta me 67 pikë aq sa ka edhe Interi.

Roma është në vendin e pestë me 66 pikë.
Shtuar më 26/05/2019, ora 21:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori