Plas grushti, sherr masiv mes serbëve dhe malazezëve në stadium (VIDEO)
Pëlqej
Mali i Zi është mposhtur nga Serbia me rezultat 0:2 në ndeshjen e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Por ajo që ra në sy gjatë kësaj ndeshje ishtë tribuna e tifozëve, ku ishin fare pranë njëri tjetrit.

Kjo ka bërë që të shpërthejë një sherr masiv midis serbëve dhe malazezëve sa që sigurimi nuk arriti ta ndalote këtë incident.

Ju ftojmë të ndiqni pamjet e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 12/10/2018, ora 08:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori