Plas te Reali, lojtarët duan largimin e trajnerit Solari
solari
Me largimin e trajnerit Lopetegui, skuadra e Real Madrid udhëhiqet nga tekniku Solari i cili ka vendosur skuadrën në shina dhe në tre ndeshje numëron 3 fitore, por kjo nuk do të thotë aspak se te madrilenët është rikthyer qetësia.

Sipas mediave spanjolle, Isco, Modriç, Navas dhe Asensio nuk janë të lumtur me aktivizimin me pikatore dhe duan largimin e trajnerit Solari. Shkarikimi i Solarit duket i pamundur për shkak se ka fituar besimin e presidentit Perez. /albeu.com/

Shtuar më 08/11/2018, ora 11:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori